فرش فانتزی

فرش فانتزی یکی از انواع فرش هایی است که در میان افراد برای دکوراسیون داخلی منزل، و یا محیط کار رواج زیادی یافته است. یکی از دلایلی که فرد را قانع می کند که از فرش های فانتزی استفاده کند این است که این فرش ها دارای طراحی و نقش و نگار های مختلف و بسیار شاد است. قسمت رویه این فرش ها از جنس مخمل است و بصورت دوردوخت و زیر چرم تولید می شود. عرض فرش های فانتزی برابر با 145 سانت و طول آنها حداکثر تا 3 متر می باشد. امکان خرید و ثبت سفارش به دو صورت حضوری و غیرحضوری وجود دارد.

آدرس : سهروردی شمالی – روبروی ابن یمین – پلاک 791

مدل فرش فانتزی

فرش ها همانطور که همه می دانند یکی از مهمترین و اساسی ترین لوازم برای دکوراسیون داخلی هستند. اگر شما به دنبال این هستید که دکوراسیون داخلی منزل و محل کار خاص و متفاوت داشته باشید، به این نکته توجه کنید. برای قسمت های مختلف خانه و یا دفتر کار خود مناسب با همان محل فرش انتخاب کنید. به عنوان مثال شما می توانید از فرش های فانتزی اتاق خواب در اتاق خواب کودک خود استفاده کنید.

امروزه با توجه به اینکه بیشتر افراد در خانه های آپارتمانی زندگی می کنند فرش های فانتزی رواج زیادی پیدا کرده است. این افراد با توجه به اینکه فضا و محیط زیادی در اختیارشان نیست، از فرش فانتزی یا  گلیم فرش های فانتزی در قسمت های مختلف خانه خود استفاده می کنند. مزایای استفاده از فرش مدل فانتزی این است که شما می توانید با انواع مدل های دکوراسیون داخلی هماهنگ کنید. هماهنگ شدن این فرش ها به این دلیل است که آنها دارای طرح های مختلف و رنگ های گوناگون  هستند.

این مزیت باعث می شود که فرش های فانتزی جذابیت بیشتری در بین مصرف کنندگان پیدا کنند. الیاف، یکی دیگر از مواردی هستند که باعث زیبایی و جذابیت این نوع فرش ها می شوند. نخ بکار برده شده در این نوع فرش ، به گونه ای است که باعث درخشندگی این فرشها می شود‌.

رنگ بندی مناسب فرش فانتزی اتاق خواب

اگر شما در هنگام انتخاب رنگ فرش های فانتزی، رنگ های روشن با مبلمان و دکوراسیون داخلی روشن استفاده کنید. می توانید از این فرش در اتاق خواب منزل استفاده کنید. و لذت ببرید. به این نوع از فرش ها، فرش فانتزی اتاق خواب گفته می شود. این فرشها معمولا در رنگ های روشن و شاد مورد استفاده قرار می گیرد. کودکان و نوجوانان بیشتر وقت خود را در اتاق خواب خود صرف می کنند. استفاده از فرش های فانتزی روشن باعث آرامش و تمرکز آنها می شود. این نوع فرش ها دارای طراحی زیبا و کودکانه نیز هستند.

فرش فانتزی طوسی

در اغلب موارد توسط خانواده ها و افراد برای اتاق خواب و یا سالن های خانه ، این رنگ مورد استفاده قرار می گیرد فرش های فانتزی در انواع  طرح و رنگ ها به بازار عرضه شده و به فروش میرسند. فرش های فانتزی معمولا در طرح های کارتونی و کودکانه انیمیشن مورد استقبال قرار می گیرد و به فروش می رسد. این طرح ها برای کودکان ارائه می شود. شما می توانید از طرح های گوناگون پسرانه مانند طرح های ماشینی برای پسران، و از طرح های دخترانه مانند طرح های عروسکی مختلف برای دختران استفاده کنید.

طرح های فرش فانتزی آشپزخانه

یکی دیگر از مدل فرش های فانتزی، مدل shghi است. این نوع که معادل فارسی آن برابر با فرش فانتزی پرز بلند است. فرش پرز بلند دارای طراحی زیبا و جذاب بوده و اغلب در راهرو مورد استفاده قرار می گیرد. فرش فانتزی آشپزخانه به دلیل داشتن پرز های بلند و سطحی نرم در آشپزخانه، و در اتاق خواب ها مورد استفاده قرار می گیرد. اگر شما می خواهید برای کودکان خود از این فرش تهیه کنید بهتر است که از فرش های فانتزی با طرح کودکانه، و رنگ ملایم یا مینیمال استفاده کنید. استفاده از فرش های فانتزی با طرح ملایم و مینی مال در مکان های مختلف منزل و خانه می تواند محیطی بسیار شیک، زیبا و آرامش بخش را برای شما به ارمغان بیاورد.

 فرش های فانتزی معمولا وزن و حجم کمتری نسبت به دیگر فرش ها دارند. این فرش می تواند یک انتخاب بسیار ایده آل برای آشپزخانه باشد. همچنین در محیط های دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از نکاتی که در انتخاب رنگ فرش آشپزخانه خود مورد توجه باید قرار دهید. استفاده از رنگ های چرک تاب است. این نوع رنگ بندی باعث می شود که اگر لکه های زیادی در آن بوجود بیاید تاثیر آنچنان زیادی در نما ی آن ندارند. فرش های فانتزی آشپزخانه به دلیل اینکه وزن کمی دارند در اثر کثیف و چرک شدن به آسانی شسته و تمیز می شوند.

فرش هایی که مردم معمولا در آشپز خانه ها استفاده می کنند از طرح هایی است که ارتباط زیادی با آشپزی و آشپزخانه دارند. مانند فرش های فانتزی با طراحی قاشق، چنگال و انواع جای ادویه مانند نمکدان و… استفاده می کنند.

تزئینات-اکباتان-فروشگاه-افشاری
فروشگاه-تزئینات-اکباتان

خریدی آسان و لذت بخش

خیابان سهروردی شمالی – روبروی ابن یمین – پلاک 791

گلیم فرش فانتزی

انواع فرش های فانتزی مانند گلیم فرش فانتزی در انواع و اقسام تراکم و یا همان حجم فرش وجود دارند. شما می توانید هر کدام را که مورد پسند تان قرار دارد را با توجه طرح و مدل فرش فانتزی خریداری کنید.  تعداد تراکم یا همان حجم  فرش های فانتزی معمولا در تراکم های هفتصد شانه ، هزار و دویست شانه و یا حتی هزار و پانصد شانه وجود دارند. یکی از انواع مختلف فرش های فانتزی گلیم فرش های فانتزی است.

گلیم فرش یکی از فرش های قدیمی و یادآور خاطرات کودکی ما است. معمولا در خانه مادربزرگ ها حداقل یک گلیم فرش وجود داشته است. اما گلیم فرش های فانتزی با توجه به پیشرفت در صنعت دکوراسیون داخلی گلیم فرش های فانتزی با طراحی ملایم و زیبای خود به بازار عرضه شدند و مردم علاقه زیادی از خود به این نوع از فرش های فانتزی نشان دادند.  گلیم فانتزی در انواع و اقسام رنگ های مختلف وجود دارد و می توانید رنگ مورد علاقه خود را خریداری کنید. این نوع گلیم فرش ها در انواع مدل های کلاسیک ، مدرن ، مینیمال و فانتزی تولید و پخش یا همان عرضه می شود و شما میتواند انواع آن را خریداری کرده و استفاده کنید.

قیمت فرش فانتزی

تمامی کالا ها یی که مردم میخرند و از آنها استفاده می کنند دارای اتحادیه هایی هستند که برای آن ها قیمت تعیین می کنند. این قیمت ها بر اساس معیار ها و قوانین خاصی تعیین می شود. یکی از این معیار ها که در قیمت  فرش فانتزی تاثیر بسیار زیاد و مستقیمی دارد این است که چه مواد اولیه ای در بافت فرش بکار برده شده است. ممکن است شما برای خرید فرش فانتزی به فروشگاه های مختلف رفته و با دو فرش که طرح یکسانی دارند مواجه شده باشید، اما از نظر قیمت با یکدیگر متفاوت باشند. سوالی که مطرح است این است که، این تفاوت قیمت به چه علت است؟ دلیل این تفاوت قیمت این است که ممکن است در این دو فرش با اینکه طراحی یکسانی دارند اما الیاف بکار برده شده در آنها متفاوت باشد. این تنوع استفاده جنس الیاف باعث می شود که تفاوت قیمت داشته باشند.

 مواردی که در قیمت موثر هستند را به صورت لیست آورده ایم.

  • نوع و تعداد رنگ به کار رفته در آن.
  • تاثیر تراکم و شانه و یا همان حجم فرش.
  • ابعاد و اندازه فرش

هنگامی که می خواهید قیمت دو فرش فانتزی را مقایسه کنید باید به این نکته بسیار مهم توجه داشته باشید. تراکم و شانه فرش، عوامل  بسیار مهمی در قیمت فرش است. تعداد شانه های موجود در یک فرش در دو بعد طول و عرض با یکدیگر تفاوت دارد. تعداد گره های موجود در طول فرش را تراکم، و تعداد گره ای را که در عرض فرش وجود دارند را شانه می گویند. البته به این موضوع باید توجه زیادی کنید زیرا هر چه تعداد شانه و تراکم فرش زیاد شود وزن و حجم آن زیاد می شود و همین سبب گران تر شدن و با ارزش شدن فرش می شود. اکباتان دیزاین عرضه کننده انواع مدل فرش مدرن و فانتزی با کیفیتی عالی می باشد.

سایر محصولات اکباتان دیزاین

کفپوش-pvc-اکباتان-دیزاین

کفپوش pvc

کفپوش pvc | کفپوش پی وی سی فروشگاه اکباتان دیزاین عرضه کننده بهترین برند کفپوش پی وی سی . جهت اطلاع از جزئیات و قیمت

محصولات-پرده-زبرا

پرده زبرا

پرده زبرا یکی از پر استفاده ترین مدل پرده های تزئینی ، پرده زبرا می باشد. جهت اطلاع از جزئیات و قیمت پرده زبرا با

قیمت-پرده-پانچ

پرده پانچ

پرده پانچ پرده پانچ یک گزینه بسیار مناسب و عالی برای کسانی به شمار می رود که به دکوراسیون های ساده علاقه دارند. این پرده

ست-تخت-خواب-دو-نفره

ست خواب دو نفره

ست خواب دو نفره ست خواب دو نفره که با نام هایی همچون ست تخت خواب دو نفره و ست کامل تخت خواب دونفره هم

قیمت-پرده-شید

پرده شید

پرده شید دنیای پرده ها بسیار گسترده و متنوع شده است. امروزه می توانید برای هر مکانی، پرده مورد نظر خود را انتخاب کنید. پرده

فرش-اتاق-کودک-سه-بعدی

فرش کودک

فرش کودک فرش اتاق کودک یکی از ضروری ترین لوازم برای کودکان در داخل اتاق آن ها می باشد. رویه این فرش از جنس مخمل

سوالات متداول

نوع و تعداد رنگ به کار رفته در آن ، تاثیر تراکم و شانه و یا همان حجم فرش ، ابعاد و اندازه فرش از جمله موارد تاثیرگذار می باشند.

برای خرید این محصول می توانید بصورت حضوری به فروشگاه اکباتان دیزاین مراجعه کنید. همینطور جهت اطلاع دقیق از قیمت و سایر جزئیات با شماره 88519238-021 تماس بگیرید.

تماس با ما

درباره ما

فروشگاه اکباتان دیزاین با 30 سال سابقه در زمینه دکوراسیون داخلی و تزئینات ساختمان فعالیت دارد. ارائه معتبرترین و باکیفیت ترین محصولات در کنار قیمت مناسب سبب شده است که همواره بتوانیم رضایت مشتریان را بدست آوریم. شعار ما آسان زندگی کردن است و خدمات ما بگونه ای است که آسایش و رفاه را برایتان به همراه خواهد آورد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به اکباتان دیزاین می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

× تماس با واتساپ